تعهدنامه و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات ارم کاکتوس

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و امکانات ارم کاکتوس به دقت مطالعه فرمایید.

  1. خرید و استفاده از امکانات ارم کاکتوس، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.
  2. کلیه اصول و رویه‌های ارم کاکتوس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران همچنین قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.
  3. هیچ محصولی پس از استفاده پس گرفته نخواهد شد.
  4. ارم کاکتوس هیچ‌گونه مسئولیتی برای عدم دریافت کالا به دلیل ارائه آدرس اشتباه موقع خرید یا عدم حضور خریدار در آدرس جهت دریافت بسته ندارد و در صورت برگشت محصول باید هزینه ارسال مجدد توسط خریدار پرداخت شود.
  5. ارم کاکتوس موظف به آماده سازی و ارسال کالا در اسرع وقت می‌باشد و هرگونه تأخیر در توزیع سفارش پس از ارسال بر عهده اداره پست یا سایر شرکت‌های پستی ارئه دهنده خدمات می‌باشد.
  6. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‌های ثبت شده یک تا پنج روز پس از ثبت آماده و ارسال خواهند شد.
  7. ارم کاکتوس تضمین نمی‌کند که توضیحات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط ارم کاکتوس دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.
  8. سیاست قیمت‌گذاری در ارم کاکتوس مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‌های ارائه شده برای کالاها در ارم کاکتوس قیمت‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولیدکننده و یا تأمین‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌شوند.

قوانین مرجوعی کالا

ضمانت بازگشت 7 روزه کالا یکی از خدماتی می باشد که ارم کاکتوس برای رفاه حال مشتریان خود در نظر گرفته است.

شرایط عمومی‌ بازگشت کالا

کاربر موظف است در هنگام دریافت کالا از پیک ارم کاکتوس یا مامور پست بسته خود را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت وجود آسیب فیزیکی از دریافت بسته خودداری نماید. در صورت دریافت بسته های پستی که دارای مشکل ظاهری هستند, بررسی تنها با داشتن صورت جلسه ی بسته ی پستی امکان پذیر خواهد بود.

پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط کاربر را مورد بررسی قرار می‌دهد در صورت صحت کالا و مشکل اعلام شده, کالا تعویض یا وجه آن عودت داده می‌شود در غیر این صورت کالا مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.

بازگشت کالا صرفا با تایید درخواست مرجوعی ثبت شده در سایت امکان پذیر می باشد، توجه داشته باشید هر گونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون ثبت درخواست مرجوعی یا تایید ارم کاکتوس، بر عهده ی کاربر می باشد.

هزینه ی بازگشت کالاهایی که کاربر مایل به مرجوعی سلیقه ای آنها می باشد، بر عهده ی خود کاربر می باشد.

تعویض کالای مرجوعی تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در انبار ارم کاکتوس موجود باشد. در غیر این صورت پس از مرجوع شدن کالا، هزینه برگشت داده می شود.

درچه حالتی می‌توانیم از ضمانت بازگشت کالا استفاده نماییم

وجود ایراد در کالای دریافت شده

در صورت وجود هرگونه ایراد در کالای دریافت شده، کاربران عزیز حداکثر طی 7 روز (پس از دریافت کالا) باید درخواست مرجوعی خود را با ارائه توضیحات در بخش ثبت مرجوعی سایت ارم کاکتوس ثبت کنند. تیم پشتیبانی ارم کاکتوس پس از بررسی مورد اعلام شده و تایید درخواست، روند لازم جهت بازگشت یا تعویض کالا انجام می دهد.

مغایرت کالای دریافت شده با سفارش

درصورت مغایرت کالای دریافت شده با اطلاعات مندرج در سایت کاربران عزیز حداکثر طی 7 روز (پس از دریافت کالا) باید درخواست مرجوعی خود را با ارائه توضیحات در بخش ثبت مرجوعی سایت ارم کاکتوس ثبت کنند. تیم پشتیبانی ارم کاکتوس پس از بررسی مورد اعلام شده و تایید درخواست, روند لازم جهت بازگشت یا تعویض کالا انجام می دهد.

انصراف از خرید و عودت کالا

درخواست انصراف از خرید فقط تا 7 روز پس از دریافت سفارش توسط کاربر امکان پذیر می‌باشد. پس از آن به هیچ وجه امکان انصراف از سفارش و عودت کالا وجود نخواهد داشت. در صورت انصراف از خرید، باید تمامی هدایا و ساشه ها به همراه محصول مورد نظر مرجوع شود.

هزینه بازگشت کالا

در صورتی که کالا دچار ایراد بوده یا با اطلاعات مندرج در سایت تطابق نداشته است، هزینه عودت کالا بر عهده ارم کاکتوس می‌باشد، بنابراین پس از بازگشت کالا به ارم کاکتوس باید تصویر برگه پستی را از طریق چت آنلاین (موجود در قسمت تماس با ما) برای پشتیبانی ارم کاکتوس ارسال نمایید؛ در صورت عدم داشتن فاکتور پستی امکان عودت هزینه ارسال وجود نخواهد داشت.

*در صورت انصراف از خرید که شامل هیچ کدام از موارد فوق نباشد، هزینه عودت کالا بر عهده مشتری می‌باشد.

شرایط عودت وجه

پس از بازگشت کالا به انبار ارم کاکتوس و بررسی توسط تیم تضمین کیفیت و تایید شدن مشکل، هزینه به اعتبار کاربر افزوده می شود و در صورت درخواست بازگشت وجه به حساب بانکی، کاربر موظف است تا اطلاعات کارتی که با فرد سفارش دهنده مطابقت دارد را در حساب کاربری وارد کند و به پشتیبانی اطلاع رسانی کند. عودت وجه پس از ثبت درخواست طی 24 الی 72 ساعت انجام خواهد شد.

نحوه ثبت درخواست مرجوعی

جهت ثبت درخواست مرجوعی از طریق قسمت ثبت مرجوعی سفارش, علت درخواست را به همراه تصاویر و توضیحات لازمه ثبت فرمایید. درخواست در اسرع وقت بررسی خواهد شد و نتیجه اطلاع رسانی می شود.

 

راه های ارتباط با پشتیبانی ارم کاکتوس

شماره موبایل 09142064515 (آقای علیاری) تماس بگیرید.
یا به cactuseram@gmail.com با ذکر شماره پیگیری سفارش، ایمیل بزنید.
توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.